УКРАЇНА: Волинська область приєдналася до збиральної кампанії

 

З 01.07.2021 року деякі с / г підприємства у Волинській області розпочали збирання озимого ячменю.

Збирання врожаю є одним із найважливіших етапів у сільському господарстві, і правильна організація цього процесу має велике значення для успішного збирання врожаю. Приєднання Волинської області до збиральної компанії дозволить сільгоспвиробникам у цьому регіоні отримати доступ до висококваліфікованих спеціалістів та сучасного обладнання для збирання врожаю. Це не лише покращить продуктивність, а й підвищить якість урожаю, що може збільшити прибуток сільгоспвиробників.

У поточному році в даній області необхідно буде прибрати більш 420 тисяч гектар:

 

302 тисячі гектар – зернові культури,

38 тисяч гектар – соя,

31 тисяч гектар – соняшник,

51 тисяч гектар – рапс.

 

Ранні зернові культури були засіяні на площі майже 270 тисяч гектарів:

7 тисяч гектар – озимий ячмінь,

17 тисяча гектар – пшениця,

22 тисячі гектар – озиме жито,

29 тисяч гектар – ярий ячмінь,

35 тисяч гектар – овес,

5 тисяч гектар – горох.

 

Кукурудзою на зерно засіяно 30 тисяч гектар, гречкою – 2 тисячі гектар, просом – 1 тисяча гектар. 

 

Вже 7 років поспіль Волинська область очікує валовий збір зернових культур більше 1 мільйона тонн і повністю закриває потреби регіону в продовольчому зерні.