
УКРАЇНА: Волинська область приєдналася до збиральної кампанії
З 01.07.2021 року деякі с / г підприємства у Волинській області розпочали збирання озимого ячменю.
Збирання врожаю є одним із найважливіших етапів у сільському господарстві, і правильна організація цього процесу має велике значення для успішного збирання врожаю. Приєднання Волинської області до збиральної компанії дозволить сільгоспвиробникам у цьому регіоні отримати доступ до висококваліфікованих спеціалістів та сучасного обладнання для збирання врожаю. Це не лише покращить продуктивність, а й підвищить якість урожаю, що може збільшити прибуток сільгоспвиробників.
У поточному році в даній області необхідно буде прибрати більш 420 тисяч гектар:
302 тисячі гектар – зернові культури,
38 тисяч гектар – соя,
31 тисяч гектар – соняшник,
51 тисяч гектар – рапс.
Ранні зернові культури були засіяні на площі майже 270 тисяч гектарів:
7 тисяч гектар – озимий ячмінь,
17 тисяча гектар – пшениця,
22 тисячі гектар – озиме жито,
29 тисяч гектар – ярий ячмінь,
35 тисяч гектар – овес,
5 тисяч гектар – горох.
Кукурудзою на зерно засіяно 30 тисяч гектар, гречкою – 2 тисячі гектар, просом – 1 тисяча гектар.
Вже 7 років поспіль Волинська область очікує валовий збір зернових культур більше 1 мільйона тонн і повністю закриває потреби регіону в продовольчому зерні.