Зерносушарки на твердому паливі

   Зерносушарки працюють на таких видах палива як:

  • на основі твердих типів палива, представлених у вигляді дерева, соломи, лушпиння соняшника та інше;
  • на газу;
  • на основі дизельного і пічного палива;
  • на основі пару.

   Ці зерносушарки призначені для безпечного і високоефективного сушіння різноманітних типів зернових, олійних і бобових культур, а також насіннєвого матеріалу. Що стосується річного об’єму виробництва, то він уявляє собою шість сотень зерносушарок.

 

Компанія “ПромІнвестСервіс” с постачальником зерносушарок на твердому паливі на території України.

 

РІЗНОВИДИ КОЛОН СУШАРНОГО ТИПУ

    Варто відзначити, що виробник надає на вибір дві різних сушильних колони. Вони представлені у вигляді класичної, яка має трикутні коробки (зерносушарка, за допомогою якої проводиться сушіння зерна, засміченість якого досягає одного відсотка), а також жолобкова, яка має функцію по самоочищенню. Ця зерносушарка вже дозволяє проводити сушіння зерна, засміченість якого досягає чотирьох відсотків. Важливо, що зерносушарки від даної компанії можуть функціонувати безперервно, використовуючи охолодження, або без нього.

 

ЗЕРНОСУШАРКИ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ

    Зерносушарки на твердому паливі, які можуть працювати на таких видах палива як: дрова, солома, тріски, лушпиння соняшника, біовідходи, та інші на території України були відомі достатньо давно. Так, наприклад, зерносушарка на дровах користувалася найбільшою популярністю на території України в період дев’ятнадцятого і початку двадцятого століття. Наша компанія готова представити Вам новинку, представлену у вигляді шахтної сушарки зерна, яка оснащена паяльниками і теплогенераторами. Пальники здатні забезпечити функціонування зерносушарок шахтних за рахунок природного газу, дизельного палива або пропан-бутану. Що стосується теплогенераторів, то вони здатні забезпечити функціонування на основі дров та інших альтернативних матеріалів.

 

ТЕПЛОГЕНЕРАТОРИ

    Теплогенератори для твердого палива, виробляються з використанням цегли, стійкої до впливу вогню. Що стосується внутрішніх металоконструкцій, то вони представлені у вигляді чавуну. Такі матеріали можуть забезпечити найвищу надійність і довговічність. Слід зауважити, що теплогенератори для зерносушарок, зі своєю продуманою конструкцією відрізняються тим, що мають досить велику інертність. Вони здатні підтримувати безперервні температури в діапазоні від 40 до 110 градусів. Якщо ж Вам буде необхідно зупинити процес сушіння, то для цього слід просто перевести теплогенератор з режиму горіння в тліючий режим, після чого надлишкове тепло відводять за рахунок димоходу.

    Зерносушарки з теплогенераторами на дровах є чудовим альтернативним рішенням для кожного підприємства.

Зерносушилки Kepler Weber

 

   

 

zerno51.jpg.pagespeed.ce.pHhEu2-F5I