Повітряні очисники

    Повітряні очисники зерна, які відносяться до варіації РА, застосовують для попереднього очищення зернових матеріалів від легких домішок. Таких, як солома, порожнє або легке насіння, пил та інше.

 

Принцип роботи

    Ми постачаємо очисники повітряного типу згідно з директивою під назвою 2006/42/СЕ. Якщо говорити про оснащення, то воно проводиться згідно з директивою під назвою 94/9/СЕ. Зерновий матеріал, який ще не пройшов процедуру очищення, розподіляють по внутрішній області механізму, де зерно стикається з потоками повітря, які рухаються в протитечії і забирають з зерен домішки пилу.

Комплектація

    Варто відзначити, що очисники повітряного типу виготовляються з двох модулів, виходячи з типу розподілення продукції по внутрішній частині механізму. Вони виступають у вигляді моделі з пластиною, що обертається (модель РА1200), а також моделі з меншою потужністю РА500, яка має конус, який виконує роль розподільника продукції. Що стосується аспіраційної системи і вентилятора з циклоном, які необхідні для нормальної роботи даного очищувача, то їх постачають виходячи з додаткового запиту.

 

АКСЕСУАРИ/ДОПОВНЕННЯ

  • опори;
  • оцинковані повітроводи та комплектуючі;
  • вентилятор;
  • циклон для відбору пилу;
  • статичний фільтр-мішок.

Воздушные очистители зерна
 

Технічні характеристики
Модель Максимальна продуктивність, м3 Встановлена потужність, кВт А, мм В, мм Продуктивність по повітрю, м3
PA500 50 2290 1280 3000
PA1200 150 0,55 2356 1184 7200

 
1. Вхід вихідного продукту
2. Патрубок виходу запиленого повітря.
3. Вихід чистого продукту.