Україна успішно подолала аудит і обговорення СОТ

Мінекономрозвитку і торгівлі повідомляє про успішне подолання аудиту Україною. Це перший аудитний досвід держави після її входу до СОТ. А входження відбулось ще в 2008 році. Аудит проходив в одному з міст Швейцарії, Женеві з 19 по 21 квітня.

Аудит виглядав як представлення досягнень України в торговому плані, зокрема, щодо політики в галузі торгових відносин і угоди про вільну торгівлю з країнами Європейського Союзу. Делегованих представників від нашої країни очолила Наталія Микольська, яка виступала українським торговим представником. Вона не тільки презентувала досягнення держави, а й розповіла про те, що уряд України планує вжити відносно реформ в галузі торгівлі.

Аудит також складався з обговорення досягнень та перспектив України в СОТ. Обговорювали долю України представники з 26 країн. Це не тільки Європейський Союз і внесоюзні країни Європи, але також Америка, Канада, Китай, Австралія, Японія, Індія, Мексика та інші країни, що входять до організації. В цілому, в ході обговорення країни-члени Світової організації торгівлі позитивно оцінили досягнення і перспективи України в світовій торгівлі.