Україна: Поліпшення торгових стосунків України та Ірану

Заступник міністра Міністерства аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк обговорив з делегацією з Ірану можливість розширення торгових відносин. Він заявив, що Україна зацікавлена у збільшенні експортних об’ємів до Ірану.

Згідно заяви Максима Мартинюка, Республіка Іран на сьогоднішній день одна з основних партнерів України по торгівлі сільськогосподарською продукцією. Саме Іран займає 8 місце серед країн-імпортерів української сільськогосподарської продукції.

Заступник міністра також додав, що Україна, окрім збільшення об’ємів експорту, також планує розширити ряд товарів, що постачаються. А саме на експорт планується пустити продукцію борошномельної промисловості, крупу, різні насіння олійних культур, олія тощо.

Сьогодні органи влади лише обговорюють можливість збільшення експорту, у той час як компанії з Ірану вже перейшли на стадію пошуків партнерів в Україні для закупівлі сільськогосподарської продукції.

Також, українська компанія прийняла участь у виставці IRAN EXPORT-2017, що мало позитивний результат, так як їм вдалося зацікавити іранських партнерів поставками борошна.