Україна: Аграрії України звернулись по допомогу до Мінюсту за покращенням умов торгівлі зерном

Усі найвпливовіші сільськогосподарські союзи України звернулись до прем’єр-міністра Гройсмана і міністерства юстиції по допомогу. Вони просять, якнайшвидше ввести в дію приказ Міністерства фінансів №776 про блокування податкових накладних. Через ситуацію, що склалася з цими документами, аграрні підприємства не мають можливості реалізовувати зібраний врожай.

Представник Всеукраїнської аграрної ради, Михайло Соколов заявив, що якнайшвидша реєстрація цього наказу в Міністерстві юстиції дасть можливість аграріям продовжувати свою роботу. В іншому випадку, зволікання призведе до штучної кризи і дефіцити на ринку сільськогосподарської продукції. Також, Михайло Соколов уточнює, що це необхідно зробити не дивлячись на всі недоробки і неточності в документі, і вносити зміни вже в процесі, після відновлення нормального режиму роботи системи.

Труднощі при роботі з Державної фіскальною службою загрожують усій аграрній галузі країни, так як саме від податкових накладних залежить оплата за договорами купівлі-продажу.

Не мало важливим фактом є те, що раніше нардеп Сергій Хлань зазначив, що блокування накладних с абсолютно незаконною і безпідставною дією.