Транспортери скребкові

 

ЛАНЦЮГОВИЙ ТРАНСПОРТЕР ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ВИКОРИСТАННЯ TCI

 

1. Основні характеристики

Ланцюговий транспортер промислового виконання компанії SILOS CORDOBA

був розроблений щоб витримати найскладніші вимоги під час транспортування зерна.

Суцільна і надійна конструкція зернового транспортера забезпечує роки надійної роботи. Виготовлений з оцинкованої листової сталі S350GD з покриттям металу Z-600, промисловий зерновий транспортер може ефективно працювати з широким діапазоном зерна, насіння, бобових і гранул.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Головка транспортера

 

Основні характеристики головки транспортера TCI це надійність і простота конструкції.

Однією з характеристик головки є наявність анти-накопичувальної системи простої конструкції, що попереджує переповнення системи у разі застрявання.

Вона оснащена валом, спроектованим и виробленим Silos Cordoba. Іншими особливостями є наявність інспекційних люків і кріплення з проміжними секціями бічними полосами.

 
 
 

3. Проміжні секції

Нова система з’єднань між проміжними секціями дозволяє виконати монтаж швидше,

а жорсткі кріплення роблять можливим довжину секції до 3000 мм.

Проміжні секції в стандартному виконанні постачаються з високоякісним зносостійким матеріалом у нижній частині, хоча опціонально бокові частини також можуть бути виготовлені з вищевказаного матеріалу.

 

 

 

 

 

4. Башмак

Він характеризується наявністю системи поглинання вібрації ланцюга, яка забезпечує довший термін експлуатації ланцюга і попереджує його руйнування.

Крім того, система повернення ланцюга забезпечує мінімальне технічне обслуговування, бо ланцюг не натягується по максимуму.

Система запобігає накопиченню залишків зерна у нижній частині башмака. Датчик обертів входить у стандартну комплектацію.

 

 

 

ЛАНЦЮГОВИЙ ТРАНСПОРТЕР ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ У ТЯЖКИХ УМОВАХ TCH

 

1. Основні характеристики

Ланцюговий транспортер для експлуатації у тяжких умовах компанії SILOS CORDOBA

був розроблений щоб витримати найскладніші вимоги під час транспортування зерна.

Надійна конструкція ланцюгового транспортера TCH дозволяє щоденне використання і забезпечує довгий термін служби в системах, у яких надійність і довговічність мають вирішальне значення.

Виготовлений з оцинкованих зварних листів, зерновий транспортер TCH може ефективно працювати з широким діапазоном зернових, насіння, бобових і гранул.

 

 

2. Головка транспортера

Головка ланцюгового транспортера TCH відрізняється надійністю,

завдяки своїй простоті, разом з простотою конструкції.

Основними покращеннями і особливостями нового дизайну зернового конвеєра є: 100% змінне загартоване зубчасте колесо, гнучке з’єднання мотор-редуктора, зносостійкі металеві напрямні, оглядові вікна з обох боків конвеєра, інспекційний люк на верхній частині для полегшення огляду і технічного обслуговування, а також система переповнення з датчиком місткості, який запобігає переповненню системи в разі застрявання.

Усі механічні частини, такі як опори підшипників повністю захищені для забезпечення довготривалого терміну експлуатації і запобігання корозії вала.

 

3. Проміжні секції

Проміжні секції ланцюгового транспортера розроблені для роботи в дуже жорстких умовах експлуатації

й усіма типами продуктів.

Стінки і дно проміжної секції захищені зносостійкою сталюю, що гарантує довгий термін експлуатації. На додаток, проміжні секції характеризуються наявністю металевих напрямних, виготовлених з зносостійкої сталі для зниження шуму і запобігання накопиченню матеріалу у верхній частині.

В середині конвеєра відсутні будь-які гвинти, які можуть стиратись або призводити до пошкодження.

Нове фланцеве з’єднання забезпечує правильне вирівнювання транспортера і абсолютно жорстке з’єднання.

 
 
 
 

4. Башмак

Так само як і головка транспортера, башмак відрізняється компактністю і надійністю конструкції.

Він характеризується наявністю 100% знімною шестернею, яка була загартована для підвищення зносостійкості.

Верхні і нижні ковані напрямні завдяки своєму дизайну забезпечують зниження рівня шуму. Напрямні виготовлені з високоміцної зносостійкої сталі.

Усі механічні елементи, такі як індуктивний датчик обертів, опори для підшипників і датчик температури повністю захищені, щоб запобігти накопиченню бруду і впливу несприятливих погодних умов для забезпечення безперебійної роботи.

Конструкція башмака дозволяє виконати огляд і технічне обслуговування легко і просто. Для легкого видалення бруду і огляду внутрішньої частини конвеєра є люки, які розташовані як внизу так і на верхній частині башмака.

Матеріали

Виготовлений з оцинкованої сталі, яка відноситься до серії S350GD, а також з використанням металевого покриття, яке відноситься до серії Z-600 (вміст цинку – 600 г/м2), скребкові конвеєри промислового типу забезпечують високоефективну роботу з різноманітними типами зернових, бобових і олійних культур. Також вони є щадними і високоефективними для гранул і насіння.

Скребкові транспортери виступають в якості одних з найважливіших елементів, які наявні на будь-якому виробництві для транспортування зернових культур.