Транспортери шнекові

Варто відзначити, що шнекові транспортери для транспортування зерна виготовляються виходячи з вимог до продуктивності. Для розрахунку продуктивності ми застосовуємо спеціальний коефіцієнт по визначенню збереження наповнення, який дорівнює 45%, а також намагаємось не вказувати досить великі цифри. Це пов’язано з тим, що вони можуть давати хибні уявлення стосовно пропускних властивостей того чи іншого обладнання.
 

Надійність

Що стосується надійності цих транспортерів, то вона забезпечується за рахунок простоти і високої якості його деталей. Також це зумовлено низькою швидкістю обертання шнека.
Завдяки розташованим ззовні точкам змащення шнеків, ми маємо можливість застосовувати абсолютно закритий кожух. Тим самим, ми забезпечуємо високу безпеку в обслуговуванні транспортера. В транспортерах шнекового типу застосовується повідня прямої варіації. Завдяки цьому, ми можемо з легкістю уникнути моменту виходу з ладу, як це часто відбувається в різноманітних транспортерах стрічкових і ланцюгових конструкцій. Також тут ми можемо провести установку будь-якого захисного елемента, які знадобляться нам для задоволення місцевих стандартів безпеки.

За рахунок консервативного підбору габаритів транспортера, ми можемо з легкістю досягти необхідних діапазонів по продуктивності.

 

Умови виробництва і переваги

Завдяки тому, що для виробництва даного типу транспортерів застосовуються стальні листи, ми отримуємо стійке до корозії обладнання. До того ж, ми можемо використати тут покриття з синтетичної емалі.

Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта і проектує все обладнання виходячи з ваших вимог.

Шнековые транспортеры для зерна