Транспортери стрічкові

ЗАКРИТІ СТРІЧКОВІ ТРАНСПОРТЕРИ TBC

1. Основні характеристики

Стрічкові транспортери TBC були розроблені компанією SILOS CÓRDOBA  для безперервного використання протягом всього року.

Виготовляються з зварних оцинкованих сталевих листів. Стрічковий транспортер TBC може ефективно працювати з широким діапазоном зерна, насіння, бобових і гранул.

Транспортер був спроектований для роботи у режимі 24 години на добу и транспортування великого об’єму зерна. Також з урахуванням легкості експлуатації.

Варто відзначити, що однією з основних переваг і особливостей конструкції стрічкового транспортера є попередження забруднення зерна і повністю закрита конструкція транспортера, без підшипників або відкритих металевих частин всередині транспортера. До інших переваг можна віднести економічність: транспортер використовує на 50% менше енергії, ніж звичайний, тихіше працює і не пошкоджує зерно.

2. Головка транспортера

 

Головка закритого стрічкового транспортера має пряму муфтову повідню на вал.

Усі точки доступу транспортера спроектовані таким чином, щоб запчастини можна було просто і легко демонтувати, а також для швидкого обслуговування.

Інспекційні люки розташовані на обох сторонах головки транспортера, датчики підпору. Також, головка транспортера оснащена автоматичною барабанною системою очистки. Вхідна і вивантажувальна воронки футеровані HARDOX 450 для більш тривалого терміну експлуатації.

Вал, який розроблений і виготовляється Silos Cordoba, поглинає крутильний момент двигуна.

 

 

3. Натяжна секція

Натяжна секція також включає в себе секція автоматичної очистки зерна,

інспекційний люк для легкого доступу та знімне дно для обслуговування шківа.

Стики загерметизовані бутилом для запобігання просочування пилу і забруднення зерна іншими агентами або попадання води всередину транспортера.

Завдяки системі регулювання підшипників можна вирівняти і коригувати будь-які відхилення або невірні розташування шківа для забезпечення належної експлуатації транспортера.

Корпуса підшипників посилені оцинкованими зварними кріпленнями.

 

 

 

4. Проміжна секція

Проміжна секція нового стрічкового транспортера має простий дизайн і кріпиться на болтах.

Також, однією з особливостей є наявність системи центрування роликів для корегування будь-яких відхилень стрічки.

Серед основних переваг основним є те, що дно опори покрите зносостійким матеріалом HDPE 1000, який забезпечує гарне ковзання зерна і запобігає зносу нижньої частини транспортера. Також футероване покриття легко знімається для технічного обслуговування.

 

 

 

 

 

5. Приймальні і розвантажувальні воронки

Приймальні і розвантажувальні воронки футеровані зносостійким матеріалом HARDOX 450.

Також хопери мають оглядові вікна з обох боків.

Хопери також обладнані фіксуючимися амортизаторами, завдяки чому конструкція допускає установку опор в проміжних секціях на різних висотах в залежності від вимог установки.

Однією з переваг нової конструкції є можливість бачити те, що відбувається всередині транспортера через великі оглядові вікна. Також, можливий доступ через оглядовий люк.

 

 

 

 

 

 

 

Характеристики транспортерів

   Якщо говорити про основні характеристики транспортерів стрічкового типу, то необхідно зауважити, що ця конструкція має найвдаліше поєднання споживаної потужності і продуктивності. Тут ми з легкістю можемо транспортувати крихкі матеріали, і матеріали, які розпадаються. Також такі транспортери мають набагато менший шумовий рівень в момент експлуатації.

   Що стосується значень довжини і рівні продуктивності, яких реально досягти при даній конструкції, то вони майже нічим необмежені. Під час розрахунків застосовується нижній поріг значень, тим самим, забезпечуючи високу продуктивність.

   Найвища надійність експлуатації даного конвеєрного обладнання забезпечена за рахунок простоти його будови, а також якості деталей, які використовуються в конструкції.

 

Безпека

   Щоб уникнути захоплення частин тіла або одягу робітників, на ключовій позиції транспортера встановлюють додатковий захист. Тут ми можемо поставити установку захисних деталей, які необхідні виходячи з місцевих стандартів. Щоб уникнути прослизання стрічки, то для виробництва барабанів застосовують матеріли вулканізації.

 

Збільшення продуктивності

     Що стосується розмірів, то конвеєр стрічковий дає можливість встановити декілька точок виведення і подання матеріалів з механізмами включення розвантаження. Також вони забезпечують безперервну транспортну лінію по всій довжині. Конструкція даного транспортера спроектована так, що Ви в змозі без обмежень змінювати її конфігурацію, адаптувавши тим самим її до можливих збільшень швидкостей і обсягів в майбутньому.

   Завдяки оцинковці стальних листів, з яких виготовляються транспортери, ми отримуємо обладнання, що має високу стійкість до впливу різних опадів і конденсату.

      Варто відзначити, що наша компанія індивідуально підходить до кожного замовлення і робить проекти згідно з необхідними для клієнта умовами.

Конвейер ленточный