Силоси CSI

Міжнародна группа компаній «ПромІнвестСервіс» є постачальником систем зберігання і конвеєрного обладнання компанії Cukurova Silo (Туреччина) на території України, Казахстану і Росії.

Про компанію Cukurova Silo:

 • Виробничі та офісні території займають понад 60 тисяч м2.
 • Всі виробничі лінії оснащені найсучаснішим обладнанням, що відповідає стандартам ISO 9001:2000.
 • Компанія Cukurova Silo – це експерт в сфері виробництва елеваторного обладнання. Компанія завоювала авторитетне місце в світовому виробництві силосів завдяки сучасному обладнанню, передовим технологіям і кваліфікованому персоналу.
 • CSI пропонує своїм клієнтам силоси різного діаметру і тоннажу в найкоротші терміни.
 • Співробітнику відділу R&D в своїй роботі використовують новітнє програмне забезпечення та метода для підготовки проектів, схем, малюнків, креслень тощо
 • Компанія Cukurova Silo не втомлюється аналізувати потребу клієнта по елеваторному обладнанню та підвищувати рівень якості продукції, що дозволяє CSI йти в ногу зі своїм клієнтом.

СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

Компанія Cukurova Silo виробляє два типи силосів – силоси з конусним дном і силоси з плоским дном.

Продукція компанії є високоміцною і довговічною.

Характеристики силосів від CSI:

 • При виробництві використовуються широкі рифлені сталеві листи з високоміцної оцинкованої сталі.
 • Застосування високоякісних ребер жорсткості.
 • Міцність бічних стінок силосів на розрив становить мінімум 4 200 кгс/см2.
 • Гальванізація силосів від 350 гр/м2 до 600 гр/м2 (на вибір).
 • Гофрирування 3,2” на бічних стінках знижує опір і тертя зерна, що дозволяє забезпечити кращу текучість.
 • Діаметр силосів з конусним дном становить від 3,65 м до 9,14 м.
 • Силоси з конусним дном пропонуються в двох варінтах – з кутом 45о або 60о.
 • Повна лінійка силосів доступна діаметром від 4,57 м до 32 м.
 • Кут нахилу даху для силосів з плоским дном становить 30о, завдяки чому волого легко стікає і не затримується на даху.
 • Снігове навантаження на дах складає 154 кг/м2 і вітрове навантаження становить 170 км/год (на вимогу дані значення можуть бути збільшені).

Системи сходів і майданчиків для відпочинку

Сходи і майданчики для відпочинку – це повністю модульні системи. Внутрішні і зовнішні сходи, а також сходи доступу на дах і майданчики для відпочинку входять в стандартний комплект аксесуарів силосів від CSI.

Ребра жорсткості

Товщина ребер жорсткості становить від 4 до 8 мм. Вони піддаються гарячій глибокій гальванізації, в наслідок чого показник жорсткості гальванізованого покриття становить 700-900 гр/м2.

Ребра жорсткості виготовлені відповідно до стандарту ASTM A653 Grade 50 Steel (Інститут заліза і сталі США), і їх міцність на розрив становить 4570 кг/см2.

Болти

У місцях з’єднань використовуються болти 8.8 і 10.9 високої міцності, біхромат 500, що дозволяє забезпечити довговічність силосів.

На всіх листах і верхньому конусі також використовуються спеціальні ущільнення, які гарантують повну непроникність повітря та води.

Затискач

Ребра жорсткості оснащені міцними стиковими з’єднаннями. Товщина затискача становить від 4 до 8 мм, в залежності від конструкції силосу.

Вентилятори даху

Вентилятори даху дають можливість ефективно контролювати температуру продукту в силосах, а також запобігати появі конденсату на даху і стінках силосу.

Вітрові кільця

Вітрові кільця встановлюються на корпусі силосу для забезпечення стабільності і міцності конструкції. Встановлення вітрових кілець допомагає знизити навантаження на бічні стінки силосу при наповненні і спорожненні силосу. Також, вони використовуються для зміцнення конструкції даху.

Підлогові вентиляційні решітки

Вентиляційні решітки розміщуються на вентиляційних каналах дна силосу. Завдяки особливому дизайну решітки, через них не просипається зерно в вентиляційні жолоби. Розмір отворів залежить від типу зерна. Решітки виготовлені з оцинкованої сталі.

Вежі та галереї

У системах зберігання зерна рекомендується використовувати різні системи безпеки. Такі системи включають в себе наступні металоконструкції: норійні вежі, платформи обслуговування, сходи, галереї, опори і т.д. Дані конструкції поставляються в двох варіантах: оцинковані або пофарбовані.