Про нас

            Міжнародна група компаній «ПромІнвестСервіс» надає комплексні рішення для очищення, сушіння, зберігання та аналізу зернових, бобових, олійних культур, а також продуктів їх переробки на території України, Казахстану, Росії та інших країн СНД. Наш персонал з високою компетенцією та великим досвідом роботи комплексно і в найкоротші терміни вирішить усі Ваші завдання!
            Обладнання, яке ми пропонуємо, було відібране не випадково. Провівши безліч глибоких аналітичних, технічних і економічних аналізів та досліджень, ми з відповідальністю заявляємо: продукція, яку ми постачаємо – від світових лідерів виробництва!
            Ми є офіційними партнерами відомих в усьому світі європейських виробників – з більшістю з них ми співпрацюємо на ексклюзивних домовленостях. Завдяки спеціальним умовам співпраці з європейськими партнерами, ми можемо запропонувати своїм клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості.
            Фахівці компанії, маючи багаторічний досвід роботи, не втомлюються підвищувати свій рівень компетенції – вони регулярно проходять стажування на заводах виробників. Наша компанія є постійним і активним учасником практичних семінарів, інформаційних конференцій, профільних виставок.
            Клієнти компанії «ПромІнвестСервіс» вже звикли до сервісу європейського рівня! Кожен з них отримує гарантійне та постгарантійне обслуговування своїх об’єктів. Кожен з них цінує стабільну і безперебійну роботу свого обладнання протягом всього терміну експлуатації.