NIRS DA1650

       Аналізатор NIRS DA1650 здатен проводити досить швидкий і найголовніше надійний і повний аналіз олійних продуктів в одному приладі.

 

Переваги приладу

      Завдяки новій чаші для рідкої олії, яка має золотий відбивач, даний аналізатор набуває додаткової гнучкості. Тепер виробники харчової олії можуть провести аналіз, як рідких зразків олії, так і твердих зразків. Це дає можливість отримати найважливішу інформацію на різних виробничих етапах, використовуючи всього один аналізатор олійних культур. Таким чином, на обличчя суттєва економія коштів. Тут ми можемо застосовувати як рідкі, так і тверді зразки, що дає можливість отримати максимально точні результати вимірювання. Необхідно також зауважити і той момент, що пов’язаний з мережевими здібностями даного апарату, а також і простоту використання користуючись сенсорним дисплеєм. Всі ці моменти є досить дешевими у порівнянні з іншими рішеннями NIR.

 

Будова чаші

      Унікальним рішенням для олійної продукції є спеціально розроблена чаша, яка призначена для зразка, а також кришка з золотим відбивачем. Дана кришка запобігає протоку рідини під час процесу вимірювання. В сумі чаша з відбивачем добре фіксує рівень розташованої всередині рідини. Тим самим забезпечуються однакові виміри кожний новий раз. Скло вироблено з кварцу і здатне захистити поверхню відбивача від швидкого зносу.

        Виходячи з усього вищевказаного, ми можемо побачити, що якщо Вам необхідний аналіз олійних культур, то Вам варто розглянути даний апарат, який є вельми зручним і точним, а також економічно вигідним рішенням.