Мобільна зерносушарка “STELA”

     Завантаження в циркуляційну мобільну зерносушарку MUF відбувається через широку завантажувальну воронку, за допомогою норії високої потужності. Продукт заповнює весь простір між зовнішньою стінкою сушарки і шахтою гарячого повітря. Під час запуску сушарки відбувається блокування всіх повідних механізмів: елеватора, радіального вентилятора і пальника.
     Підігріте в калорифері повітря поставляється відцентрованим вентилятором в шахту (1), після цього його приймає сушильний контейнер, наповнений продуктом (2). Розвантажувальні ковпаки (4) забезпечують розподіл сил, вивантажувальний пристрій (5) захоплює, а елеватор (6) транспортує продукт в верхній відсік сушильної колони, так звану «зону отжогового спокою» (тобто «dryeration»).
     Модель MUF 110 додатково оснащена отжоговим резервуаром, що отримує теплий продукт. У фазі спокою він знаходиться без доступу до повітря. Роликове вивантаження продукту (5) знаходиться в нижній зоні сушарки. Завдяки програмі диференційованого часу, по якій працює роликовий пристрій, розділений по довжині, в різних зонах відбувається однорідне і рівномірне розмішування і розподіл продукту.

1= гаряче повітря
2= продукт
3= відпрацьоване повітря
4= розвантажувальні ковпаки
5= роликове вивантаження
6= елеватор

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Multi-Therm-автоматика регулює температуру повітря, яке на початковій стадії процесу повинне мати високу температуру, и автоматично охолоджуватись ближче к закінченню процесу сушіння. Завдяки такому методу сушіння відбувається ефективне використання енергії і дбайливе ставлення до Вашого продукту. Після відбору проби на вологість і контролю температури зерна прилад автоматично охолоджується. Температура продукту опускається до температури зберігання на складі, а саме розвантажування відбувається завдяки кільцевому елеватору, отвору и шнековому конвеєру.

– Довговічність: матеріал корпусу сушарки зроблений з високоякісного алюмінію

– Оптимальність: самоочищувальний перфорований лист забезпечує провітрювання продукту

– Адекватність: компактна споруда не займає багато місця

– Зручність: проста збірка, попередній монтаж, швидка зміна місця розташування

– Сучасність: керування SPS і установка відповідають новітнім стандартам союзу німецьких електротехніків (VDE)

– Розподіл на зону «спокою» і зону «висушування» (“dryeration”) в моделях MUF 110

– Прорив технологій: вихровий потік як новітня технологія нагрівання повітря

– Повна відсутність будівельних робіт

– Економія: використання енергії по мінімуму

– Ваша репутація: ідеальні показники і найвищій захист Вашого продукту

MUF 110 гарантує економічно вигідний і дбайливий отжиг і висушування Вашого продукту!