Млин для помелу пшениці

Даний млин призначений для помелу пшениці в зволоженому стані. У її складі нараховується дві секції, що розташовані паралельно одна одній. У першій правій секції здійснюється безпосередньо розмелювання. Там є два накопичувача. А в лівій секції налічується тільки один накопичувач для крупки.

Млин дуже простий у використанні і не займає багато місця. Всі важливі процеси з обслуговування та експлуатації приладу можна виконати вручну. Чистка, заміна елементів не займе багато часу. Так як млин є лабораторним приладом, то при його конструюванні були враховані можливі похибки, які були зведені до нуля. А вальці виготовляються з особливого виду міцної сталі.

В ході помелу виходить різносортне борошно, а також висівки і борошно грубого помелу. В процесі сировина проходить шість каналів і п’ять вальців.

Завдяки такому млину, можна отримати зразки сировини для подальшого проведення лабораторних тестів. В подальшому результати помелу можуть бути використані в інших приладах – в аналізаторах борошна і тіста, альвеографах або в апараті для виявлення числа падіння.

Переваги

  • можливість вирахувати продуктивність борошномельного процесу в умовах підвищеної лабораторної точності;
  • довговічний і надійний прилад;
  • простота у використанні;
  • відсіки для дроблення і помелу;
  • можливість молоти і суху пшеницю, і зволожену.
Технічні характеристики
Розміри, мм 750x630x660
Електроживлення 220 V AC, 50-60 Hz
Вага нетто, кг 145
Вихід 60-65%
Об’єм мін. 100 г