InfraXact Lab/Pro

    Аналізатор корму INFRAXACT LAB/PRO є приладом, за допомогою якого здійснюється аналіз різноманітних кормів, зернової продукції, олійних та інших продуктів.

  ІЧ-аналізатори кормів забезпечують швидкісний, а головне високоточний контроль різних комбікормів і сировини. Він є запорукою якісної і стабільної продукції.
     Якщо ж говорити про INFRAXACT, то він виступає в якості ІЧ-аналізатора, який призначається не тільки для здійснення контролю якості подрібнених зразків, але і для аналізу, що не подрібненої продукції.

 
 

Принципи роботи пристрою

  Найвідоміший світовий виробник аналітичного лабораторного устаткування FOSS, пропонує Вашій увазі аналізатори «INFRAXACT», які готові надати швидкий, точний, а найголовніше надійний аналіз різної продукції. Ця продукція представлена у вигляді комбікормів, різних видів борошна, соняшникового шроту, зернових культур та інших елементів. Тут Ви можете провести аналіз на вміст протеїнів, жирів, вологості, сирої клітковини, золи та іншого.

     Прилад має дві версії, які представлені у вигляді промислової та лабораторної.

 

Методика непрямого випромінювання

   Методика непрямого випромінювання полягає в спектроскопії відображення або пропускання ближньої ІЧ-ділянки. Такий підхід сприяє тому, що ми отримуємо досить точні виміри всіх головних складових більшої частини харчової продукції, яка представлена у вигляді сировини і кормів, не виключаючи застосування будь-яких реагентних речовин. Виробник FOSS надає вашій увазі спектрометри INFRAXACT LAB/PRO, які здатні вимірювати поглинання світла в діапазонах від 570 до 1850 нм. На відміну від апаратів, що мають оптичні фільтри, які забезпечують виміри дискретного типу лише на деякій довжині хвиль, даний пристрій дозволяє забезпечити безперервну лінію спектрів. Виходячи з цього перешкоджають чинники у вигляді габариту частинок або температури, в даному випадку не можуть впливати на точність отриманих результатів.

 

Точність калібрування

   Слід зауважити, що точність калібрування набагато вище, ніж нормовані відхилення в кормовому виробництві. В якості стандартного відхилення прийнято вважати 0,1%. Тут Вам також не потрібно буде щодня, щотижня або щомісяця здійснювати підстроювання даного пристрою. Так як прилад працює в ближніх інфрачервоних спектрах, під час аналізу не потрібно використовувати розчинники та інші реактиви.

 

Переваги пристрою

   Даний ІЧ-аналізатор кормів від компанії FOSS дає можливість здійснювати контроль над процесами виробництва кормової продукції в реальному часі. Контроль може здійснюватися в будь-який момент, починаючи від прийому сировинної продукції і закінчуючи відвантажування вже готового комбікорму. Також до основних переваг ми можемо, віднеси високу простоту використання. Тестований елемент завантажують в чашу, після чого її поміщають на аналіз. Кришку закривають, і починається автоматичний аналіз продукту. Лише через сорок секунд екран видає результати.

   Таким чином ми бачимо, що даний аналізатор є чудовим рішенням, яке повинно бути присутнім на будь-якому харчовому виробництві.