Infratec Nova

    INFRATEC NOVA виступає в якості аналізатора цільного зерна і борошна виходячи з ІЧ-спектроскопії для того, щоб здійснювати одночасне визначення великої кількості різноманітних параметрів культур зернового, олійного, бобового типів, а також продукції, отриманої в результаті переробки цих культур.

 
 
 
 
 
 

Відмінне рішення для здійснення найточнішого аналізу зернової продукції

    Якщо ви маєте необхідність у визначенні цінності тієї чи іншої зернової або олійної культури, то Вам необхідно дізнатись про якість якнайшвидше, а головне – найнадійнішим методом. Завдяки приладу INFRATEC NOVA Ви можете зробити це мінімізуючи вимоги з навчання операторів в момент напружених сезонів по збору врожаїв, також з таким приладом зменшується і ризик помилок оператора. Завдяки сенсорному екрану, який має планшетний тип, забезпечується інтерфейс, який може зрозуміти кожний завдяки його високій інтуїтивності. Простота в використанні підтримується завдяки спеціальному програмному забезпеченню. Дане обладнання відмінно може підійти навіть якщо Вам необхідно залучити співробітників сезонного типу. Не використовуючи при цьому витратного і тривалого їх навчання. Слід зауважити, що також аналізатор борошна INFRATEC NOVA на цілих тридцять відсотків легше і компактніше, ніж попередні моделі даного типу. Такий пристрій має великі транспортабельні можливості і не займає на столі багато місця. Також дана модель має повну зворотну сумісність, що дає можливість безкоштовно переносити калібрування з більш ранніх версій Infratec.

 

 

Анализаторы-зерна6

Станції прийому зернових:
Пшениця, тверда пшениця, ячмінь, кукурудза, солод, зелений солод, овес, жито, тритикале, сорго, грубий рис, коричневий рис, подрібнений рис, сочевиця, кінські боби, горох, зелений горошок, люпин та ін.Млини:
Пшеничне борошно, манна крупа, соєвий шрот, подрібнена пшениця, рисове і кукурудзяне борошно.
Олійні:
Соя, ріпак, канола і подрібнений соняшник.Рослинники і насіннєві компанії:Невеликі за обсягом зразки насіння, аналіз тканини, кольору та ін.
Пивоварні компанії і біопаливо:

Ячмінь, солод, зелений солод та ін.

Інші галузі: пивоваріння, пекарні, виробництво макаронів і крохмалю:

Пиво, віскі, алкоголь, сусло, варений рис, макаронні вироби тощо.

 

Сильні сторони пристрою:

  • Велика кількість вимірюваних зразків.
  • Можливість вимірювання всього зерна, а не тільки його поверхні.
  • Можливість модуляції ІЧ-сигналу.
  • Можливість більш глибокого проникнення.
  • Слабкий вплив габариту частинок.

 

Сенсорний дисплей

     Аналізатор цільного зерна INFRATEC NOVA обладнаний дисплеєм планшетного варіанту, щоанализатор цельного зерна INFRATEC NOVA також надає високі переваги в роботі з цим пристроєм. Такий екран Ви можете з легкістю нахилити для того, щоб здійснювати більш зручну роботу і оптимального перегляду показаних результатів аналізу. Тут також є спрощення та введення даних, які забезпечується завдяки екранній клавіатурі.

Процедура вимірювання

    Варто відзначити, що аналіз різноманітних зразків досить простий. Для его реалізації нам анализатор17необхідно вибрати потрібне калібрування і зразок, після чого запустити аналіз. Варто відзначити, що даний прилад може автоматично регулювати усі налаштування, щоб отримати необхідні результати. В незалежності від того, в яких умовах використовується даний аналізатор, ми з легкістю можемо його підключити. Підготувати його до роботи дуже просто. Достатньо його ввімкнути і після достатньо короткого самотестування ми вже можемо проводити аналіз і отримувати точні результати.

Техніка стабілізування

    Ще одним плюсом є те, що точність приладу не змінюється в залежності від зразків або впливу навколишньої температури. За рахунок техніки по стабілізації, Ви можете отримати точні результати при будь-яких умовах.

 
Анализаторы-зерна13

 

Тут ми також можемо знайти і деякі додаткові модулі, які представлені у вигляді:

  • Вагового модуля, призначеного для вимірювання натурної ваги.
  • Модуль по вимірюванню борошна, який призначений для аналізу круп, борошна і інших зразків меленої продукції.
  • Модуль по аналізу транспортування, який призначений вже для рідин. Також його використовують і для вологих зразків або тих зразків, які мають маленьку вагу.

 

Технічна специфікація

Характеристика Опис
Розміри (Ш x Г x В) 410 x 460 x 415 мм
Вага 28.5 кг (31 кг з ваговим модулем)
Електроживлення 220-240V 50-60Hz або 110-120V
Споживаний струм 1.0A (110-120V) / 0.5A (220-240V)
Тип спектрометра Скануючий монохроматор
Діапазон довжин хвиль 400-1100 нм
Тип детектора Кремній
Оптична роздільна здатність 7 нм
Кількість точок даних на скан 1404
Режим роботи Просвіт зразка
Джерело світла Вольфрамова галогена лампа
Інтерфейси Ethernet, 3 x USB (повнофункціональні), включаючи один роз’єм на передній панелі приладу для зручності доступу
Екран 10-дюймовий сенсорний екран

 

Обробка проб і надання результатів
Час аналізу Менше 60 секунд для 10 суб-зразків, включаючи вимір натурної ваги. Близько 40 секунд при включенному режимі динамічних суб-зразків
Вимірювальна комірка Вимірювальна комірка, що регулюється, автоматично контрольована в діапазоні 6-33 мм
Результат аналізу Надається на екрані приладу. Може бути відправлений на ПК, або роздрукований на принтері.
Нестандартні зразки Виведення попередження оператору і відображення в результатах
Програмне забезпечення Інтерактивне з інтерфейсом сенсорного екрану
Методи регресії ANN (Artificial Neural Network); PLS (Partial Least Squares)
Кількість суб-зразків Від 1 до 30 (стандартна кількість – 10)