Держстат України заявив про зниження обсягів борошна і хлібобулочної продукції порівняно з минулорічними показниками

Перші три місяці цього року виявились менш результативними в плані виробництва хліба і борошна у співвідношенні з результатами минулого року. З січня по березень загальний обсяг виробів з борошна не перевищив 278 тисяч тон. Цей показник виявився на 4% нижче, ніж минулорічні дані за перші три місяці. Такі відомості наводить українська Державна служба статистики.

За твердженням Держстату березневі показники по хлібобулочних виробах перевищують лютневі. Так, в перший весняний місяць обсяг хлібобулочного виробництва вийшов на цифру в 96 тисяч тон. Вона вище в порівнянні з лютневої на більш ніж 7,5%. Однак, у порівнянні з березнем 2015 року показник нижче на 5%.

Що стосується самої муки, то по ній показники теж поступаються даними 2015 року. За період в перші три місяці нового року підприємствами було видано майже 460 тисяч тон борошна. Якщо порівнювати з січнем-березнем 2015 року, то в минулому році борошноменельні підприємства зробили на 5,5% більше борошна. Якщо в березні цього року вироблено 167 тисяч тон, то в березні 2015 показник був майже на 6,5% вище.