Фотосортувальне обладнання

Міжнародна група компаній ПромІнвестСервіс пропонує високоточне фотосортувальне обладнання.

Фотосепаратори, що ми пропонуємо успішно експлуатуються на більш ніж 600 підприємствах країн СНД та Європейського Союзу.

ВИРОБНИЦТВО

  • У процесі виробництва задіяно високоточне обладнання і професійні кадри.
  • В арсеналі компанії-виробника є металообробне обладнання провідних світових брендів TRUMPF, LISSMAC, HAAS, MECAL.
  • Професійне зварювальне обладнання EWM, роботи FANUC.
  • Ми охоче ділимося досвідом створення інноваційного виробництва з іншими виробничими компаніями.
  • Постачальниками електронних, оптичних і пневматичних комплектуючих є KODAK, TOSHIBA, CAMOZZI.
  • Кожен вузол проходить обов’язковий контроль якості перш ніж стати частиною фотосепаратора. Це дозволяє досягати надійності роботи устаткування на рівні кращих світових зразків.
  • Відповідність нормам безпеки підтверджено Європейським сертифікатом відповідності.

ТЕХНОЛОГІЯ

Фотосепарація – це самий щадний метод з усіх автоматизованих способів підробітку сипучих матеріалів. Продукт не піддається механічному впливу, зберігаючи свою цілісність і виключаючи пошкодження. Використання фотосепараторів дає можливість отримати гомогенний, очищений на 99,9% продукт найвищої якості. Все більший сегмент сільськогосподарських виробників вважають за краще використовувати фотоелектронні сепаратори, оскільки використання фотосепараторів дає можливість видалити важковідокремлювані домішки і знизити собівартість продукції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОДУКТИ, ЩО СОРТУЮТЬСЯ

Фотосепаратор сортує, і харчові, і нехарчові продукти. Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення дає можливість змінити налаштування сепараторів за 1 хвилину. Сепаратор може сортувати наступні види продуктів: сочевиця, амарант, горох нелущений, крупа гречана, льон, овес, крупа перлова, кукурудза, ядро соняшника, гірчиця, пшениця, пшоно, рис довгозернистий, ріпак, насіння соняшнику біле, насіння соняшнику чорне, фацелія, сафлор, соя, ячмінь, ПЕТ флекс, АБС пластик подрібнений, ПЕТ гранулят, ПЕТ гранулят вторинний тощо.

ОПТИМА (OPTIMA) 

Фотосепаратор OPTIMA – точне і стабільне обладнання. Інноваційне розробки дають можливість з’єднати в даному приладі одночасно і високу продуктивність, і малогабаритність. Система аналізу базується на CCD камерах, а новітні методи сортування апарата дозволяють збільшити точність сортування. Після покупки, фотосепаратор серії OPTIMA повністю готовий до експлуатації.

ЗОРКИЙ (ZORKIY)

Зоркий. Швидкий. Бережний.

ZORKIY – даний фотосепаратор відповідає усім передовим вимогам, що пред’являються до фотоелектронних сепараторів, довівши свою надійність і рентабельність. Інноваційна електронна елементна база, прорив у сфері обробки відеозображення, пневматичні вузли нового покоління, інноваційні технології обробки металу – все це є особливостями сімейства ZORKIY. Завдяки наявності власного виробництва вдається здійснити повний виробничий цикл. Також, це дає можливість миттєво впровадити нові ідеї щодо поліпшення функцій сепаратора, експлуатаційних якостей, а також якості сортування.

СМАРТСОРТ (SmartSort)

Для тих, хто прагне до кращого – фотосепаратор SmartSort. SmartSort використовується для сепарації різноманітних сипучих продуктів не тільки по кольору, але й по формі, текстурі.

Ряд новітніх розробок і комплектуючих за останнім словом техніки, помножених на багаторічний досвід роботи у даній сфері, дали можливість створити принципово нову модель фотосепаратора, яка використовується для сортування найскладніших різновидів продукції, не втрачаючи при цьому продуктивності та ефективності.

OPTIMA

ZORKIY

SMARTSORT