Фермерські силоси

   Силос на фермі є одним із невід’ємних елементів. Наша компанія пропонує величезний вибір різних силосів з металу.. Ми постачаємо силоса з усіма елементами, які необхідні для забезпечення коректного встановлення і функціонування. Що ж стосується відмінності силосів, то, як правило, вони представлені у вигляді обсягів продукції, що зберігається в силосах, а також розташуванню отворів для розвантаження. Наприклад, такий отвір може бути збоку, або ж у центральній частині знизу.

 
 
 
 

Виробництво силосів

   Ми постачаємо силоси, які мають лаковане покриття зеленого кольору. Це дає можливість відповідати нормам, які пов’язані з впливом на навколишнє середовище. Оцинковані листи мають два шари покриття, вони представлені у вигляді зовнішнього і внутрішнього шару. Ці покриття дають змогу істотно збільшити захист цих листів від корозії.

   Важливим фактором є те, що завдяки своїй модульній конструкції, не потрібно використовувати зварювання і фарбування. Також, за рахунок легкого гофрування, яке нанесене на листи, ми можемо уникнути прилипання до стінок силосу, а також це дозволить більш якісно зберігати зерно.

   Під час виробництва силоса, використовується посилений рифлений дах. Завдяки цьому, ми маємо змогу забезпечити високу стійкість до різноманітних деформацій. Також була розроблена нова драбина для силосів, виходячи з норм UNE-EN ISO 14122. Таким чином, Ви можете побачити, що наша компанія дотримується виконання всіх стандартів.