Дилерам

            Міжнародна група компаній «ПромІнвестСервіс» закликає до активної співпраці юридичних та фізичних осіб, що мають досвід роботи у продажу обладнання, товарів або послуг для елеваторів, портів, КХП, ХПП на території України, Казахстану, Росії та інших країн СНД.

            «ПромІнвестСервіс» займається поставками елеваторного та лабораторного обладнання. Перелік продукції включає в себе: силоси для зберігання зерна, ангари підлогового зберігання, зерносушарки, транспортне обладнання, зерноочисні машини, автомобілерозвантажувачі, ваговимірювальне обладнання, лабораторне аналітичне обладнання для контроля якості зернових, олійних, бобових культур і продуктів їх переробки, автоматичні пробовідбірники та інше агропромислове обладнання.

            Ми розширюємо географію продажів, і це призводить до постійного росту наших ринків збуту. Компанія створює свої представництва по всьому світу.
            Група компаній «ПромІнвестСервіс» надає високий рівень сервісу, а професіоналізм співробітників компанії є ключем до тривалих і перспективних відносин з партнерами. Вони завжди можуть розраховувати на підтримку – маркетингову і технічну!
            Партнери нашої компанії можуть вибирати різноманітні варіанти співробітництва. Спеціально для них ми розробили вигідну систему знижок.
            З нами легко зростати! При необхідності і Вашому бажанні ми візьмемо під свою відповідальність навчання Вашого персоналу.
            Висока якість продукції компанії не лише привертає увагу кінцевого споживача, але й збільшує обсяги продажів, сприяючи модернізації елеваторів, портів, КХП, ХПП, а також розвитку сільськогосподарської галузі Вашого регіону.