Дилерам

            Міжнародна група компаній «ПромІнвестСервіс» закликає до активної співпраці юридичних та фізичних осіб, що мають досвід роботи у продажу обладнання, товарів або послуг для елеваторів, портів, КХП, ХПП на території України, Казахстану, Росії та інших країн СНД.

            «ПромІнвестСервіс» займається поставками елеваторного, комбікормового, борошномельного обладнання та обладнання для пресування олії, а також експрес лабораторії. Цей перелік включає в себе: силоси для зберігання зерна, зерносушарки, транспортне обладнання, зерноочисні машини, автомобілерозвантажувачі, машини для виробництва комбікормів, борошна та виробництва олії, лабораторне аналітичне обладнання для контролю якості зернових, олійних, бобових культур і продуктів їх переробки, автоматичні пробовідбірники і інше агропромислове устаткування.

            Ми розширюємо географію продажів, і це призводить до постійного росту наших ринків збуту. Компанія створює свої представництва по всьому світу.
            Група компаній «ПромІнвестСервіс» надає високий рівень сервісу, а професіоналізм співробітників компанії є ключем до тривалих і перспективних відносин з партнерами. Вони завжди можуть розраховувати на підтримку – маркетингову і технічну!
            Партнери нашої компанії можуть вибирати різноманітні варіанти співробітництва. Спеціально для них ми розробили вигідну систему знижок.
            З нами легко зростати! При необхідності і Вашому бажанні ми візьмемо під свою відповідальність навчання Вашого персоналу.
            Висока якість продукції компанії не лише привертає увагу кінцевого споживача, але й збільшує обсяги продажів, сприяючи модернізації елеваторів, портів, КХП, ХПП, а також розвитку сільськогосподарської галузі Вашого регіону.