Безкаркасні ангари

   Слово «ангар» ми вперше можемо зустріти у творах ХХ століття. З французької мови цей термін можна перекласти як «навіс». З початку це приміщення використовувались в якості стоянки для авіації. У той же час, після Першої світової війни, почався стрімкий розвиток машинобудування. Завдяки цьому, ангари почали користуватись популярністю на території всієї Західної Європи.

 

Переваги структури наших ангарів

   У наш час ангари – це споруда, яка має безліч функцій і швидко будується. Найчастіше ці споруди застосовують для виробничих і сільськогосподарських цілей. За останні двадцять років, ангари можна з впевненістю вважати лідерами серед залізобетонних конструкцій. Безкаркасні ангари мають досить низьку вартість, що безсумнівно є великим плюсом. Також тут ми знайдемо і досить швидкий монтаж даної споруди, високі показники міцності і довговічності. Також дані споруди мають високу стійкість до навколишнього середовища, а також ви завжди можете змінити конструкцію, після спорудження вже готового ангара.

   Будівництво безкаркасних ангарів дає можливість спорудити цю конструкцію прямо у вас на майданчику всього за кілька днів. Як правило, при вже наявному фундаменті, ангар, площа якого становить 1000 м2, зводиться за сім чи десять днів.

 

Сильні стороні цієї конструкції:

    • Невелика вартість – безкаркасні ангари практично в півтора, а то і два рази дешевше каркасних.
    • Долговічність – такі будови можуть прослужити від 30 і більше років.
    • Завдяки унікальній будові ця конструкція не протікає.
    • Така споруда не потребує обслуговування.

 

Чому варто скористуватись нашими послугами

   Наша компанія пропонує послугу по спорудженню конструкцій ангарного типу. Варто відзначити, що дану споруду можна використовувати не тільки в якості стоянки для авіатехніки і інших машин, також її можна використовувати як склади підлогового зберігання, що є доволі важливим моментом. Замовивши послуги нашої компанії, ви отримаєте високоякісну споруду в найкоротші терміни, яка зможе прослужити вам довгий час. Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного, і тому, ми готові вислухати будь-які побажання, пов’язані з проектуванням даного об’єкту.