Alphatec

    Аналізатор зерна Alphatec FNo дає можливість використовувати сучасні методи виконання класичного тесту на число падіння. Даний тест використовується для того, щоб перевірити ступінь пошкодження зернових культур, а також ферментативної активності борошна, перед тим, як застосовувати їх у виробничих цілях.

 

Зразки Характеристики
Пшениця, жито, ячмінь, сорго, борошно і будь-які інші зразки, що тестуються методом числа падіння згідно з міжнародними стандартами. Пошкодження зерна, альфа-амілаза, пов’язані з ферментативною активністю і властивостями крохмалю у зернових і борошні.

 

      З Alphatec FNo ми отримуємо інноваційний і абсолютно безпечний метод з виконання стандартних тестів, які дозволять провести аналіз альфа-амілази, а також активності ферментів у зерновій продукції і борошні.

 

Особливості обладнання

    Виходячи з досвіду компанії FOSS в автоматизації лабораторного аналізу, нові інструменти Alphatec FNo обладнані кришкою, що охолоджується – це сприяє мінімізації витоків пару під час завантаження зразків і для уникнення можливого травмування. До того ж, ізолювання ванни для зразків дає можливість уникати гарячих поверхонь, а також істотно зменшити ризик випадкового опіку. Завдяки прямому зливу у каналізацію, ми можемо уникнути будь-якого контакту з водою, температура якої є дуже висока.

 

Технології

    Класична методика по вимірюванню числа падіння виступає в якості вельми важливого тесту для того, щоб вимірювати обґрунтованість вартості зернової продукції. Таке тестування ґрунтується на активності ферментів альфа-амілази в зернових культурах. Це дає можливість зрозуміти, наскільки великі пошкодження від проростання зазнала та чи інша культура. Цей момент також є дуже важливим і для оптимізації ферментної активності борошна, що в подальшому забезпечить високу якість кінцевого продукту, представленого у вигляді хлібобулочних виробів.

 

Анализатор зерна Alphatec FNo

 

Технічна специфікація

Alphatec FNo

Характеристика Опис
Розміри (Ш x Г x В) 350 x 260 x 507 мм
Вага 18 кг
Споживана потужність 1200 Вт
Подача води Необхідне підключення до водопровідного крану або FOSS Cooler
>0.4 л/хв, <30 °C, <0.5 МПа
Висота над рівнем моря До 3000 м
Робоча температура Для використання всередині приміщень, +5…+40 °C
Сертифікати Відповідає стандартам AACC No. 56-81.03, ISO/DIS 3093 (2009)

 

Alphatec Cooler

Характеристика Опис
Розміри (Ш x Г x В) 360 x 260 x 370 мм
Вага 6 кг
Електроживлення 100-240V AC 50-60 Гц
Висота над рівнем моря До 3000 м
Робоча температура Для використання всередині приміщень, +5…+40 °C
Ємність для рециркуляції води 0.4 л/хв