Україна    +38 (067) 825 37 37
Казахстан  +7 (707) 829 37 37
Росія           +7 (929) 027 37 37

Обладнання

Переваги співробітництва з групою компаній «Промінвестсервіс»

Гарантія найвищої якості обладнання

Постійна наявність на складі запасних частин та витратних частин

Індивідуальне рішення для кожного клієнта

Система фінансування

Повне митне очищення

Доставка на склад покупця

Монтаж, шефмонтаж, оперативне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування

Безкоштовні консультації і рекомендації спеціалістів протягом всього терміну експлуатації обладнання

СХЕМА РОБОТИ

Про компанію

     Міжнародна група компаній «ПромІнвестСервіс» надає комплексні рішення для очищення, сушіння, зберігання та аналізу зернових, бобових, олійних культур, а також продукти їх переробки на території України, Казахстану, Росії та інших країн СНД. Наш персонал з високою компетенцією та великим досвідом роботи комплексно і в найкоротші терміни вирішить усі Ваші завдання!
      Обладнання, яке ми пропонуємо, було відібране не випадково. Провівши безліч глибоких аналітичних, технічних і економічних аналізів та досліджень, ми з відповідальністю заявляємо: продукція, яку ми постачаємо – від світових лідерів виробництва!
     Ми є офіційними партнерами відомих в усьому світі європейських виробників – з більшістю з них ми співпрацюємо на ексклюзивних домовленостях. Завдяки спеціальним умовам співпраці з Європейськими партнерами, ми можемо запропонувати своїм клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості.
     Фахівці компанії, маючи багаторічний досвід роботи, не втомлюються підвищувати свій рівень компетенції – вони регулярно проходять стажування на заводах виробників. Наша компанія є постійним і активним учасником практичних семінарів, інформаційних конференцій, профільних виставок.
      Клієнти компанії «ПромІнвестСервіс» вже звикли до сервісу європейського рівня! Кожен з них отримує гарантійне та постгарантійне обслуговування своїх об’єктів. Кожен з них цінує стабільну і безперебійну роботу свого обладнання протягом всього терміну експлуатації.